Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 22.4.2019
Nepřítomné třídy012345678910
1.PStsStsStsStsStsSts
2.SStsStsStsStsStsSts
3.TStsStsStsStsStsStsStsStsSts
4.KStsStsStsStsStsStsStsStsSts
5.KStsStsStsStsStsStsStsSts
6.SStsStsStsStsStsStsStsStsSts
2.BStsStsStsStsStsStsStsStsSts
7.SStsStsStsStsStsStsStsStsSts
3.BStsStsStsStsStsStsStsStsSts
8.OStsStsStsStsStsStsStsStsSts
4.BStsStsStsStsStsStsStsStsSts
1.IStsStsStsStsSts
1.MSStsStsStsStsStsStsStsStsSts
1.SMStsStsStsStsStsStsStsStsSts
1.NSStsStsStsStsStsStsStsStsSts
1.OKStsStsStsStsStsStsStsStsSts
2.IStsStsStsStsStsStsStsStsSts
2.STStsStsStsStsStsStsStsStsSts
2.MSStsStsStsStsStsStsStsStsSts
2.SMStsStsStsStsStsStsSts
2.NSStsStsStsStsStsStsSts
3.IStsStsStsStsStsStsStsStsSts
3.STStsStsStsStsStsStsStsStsSts
3.MSStsStsStsStsStsSts
3.SMStsStsStsStsStsSts
4.IStsStsStsStsStsStsSts
4.STStsStsStsStsStsSts
4.MSStsStsStsStsStsStsSts
2.VEStsStsStsStsStsStsStsSts
3.VEStsStsStsStsStsStsStsSts
Nepřítomní učitelé012345678910
Vitisková Ivana(Ssv)------....-
Rýdlová Vlasta(Ssv)----....---
Poupětová Soňa(Ssv)-..........----
Vitiska Josef(Ssv)---------
Roubíček Jan(Ssv)--....-........
Adamus Jaroslav(Ssv)............----
Bartáková Yvetta(Ssv)............---
Blažejovský Michal(Ssv)............---
Dlouhý Stanislav(Ssv)....................
Dokoupil Jiří(Ssv)........-----
Dudáková Klára(Ssv)..........-..---
Dvořáková Zuzana(Ssv)---------
Fialka Pavel(Ssv)............---
Flekalová Jana(Ssv)....--......-....
Foller Jiří(Ssv)..-....-....--
Hausdorová Iveta(Ssv)---..-..-....
Chvátal Marek(Ssv)--........--....
Jakl Josef(Ssv)---------
Jiráková Marie(Ssv)..-........-....
Kopřivová Renata(Ssv)....-........-....
Král Josef(Ssv)........-----
Kváš Vojtěch(Ssv)............---
Mrázková Stanislava(Ssv)---------
Němec Václav(Ssv)---------
Pajerová Václava(Ssv)..........-..---
Pešek Petr(Ssv)............---
Protivínská Adéla(Ssv)--....--..--
Sedláčková Irena(Ssv)-----........
Skalická Eva(Ssv)........-..----
Smejkal Milan(Ssv)............---
Svobodová Barbora(Ssv)......----....
Trpišovský František(Ssv)--....-......-
Trtíková Lenka(Ssv)......-....---
Tvrdík Tomáš(Ssv)..............---
Tvrdíková Lucie(Ssv)---------
Tvrdíková 1 Lucie(Ssv)--......-----
Viktorová Michaela(Ssv)-....-....---
Výborná Alena(Ssv)....................
Volencová Hana(Ssv)..........---....
Vrbková Jaroslava(Ssv)-..-....-......
Zelená Jarmila(Ssv)......--....---
Změny v rozvrzích učitelů:
Kváš Vojtěch0. hododpadáOdv4.MS
Změny v rozvrzích tříd:
1.P1.-6. hod Státní svátek
2.S1.-6. hod Státní svátek
3.T1.-9. hod Státní svátek
4.K1.-9. hod Státní svátek
5.K1.-8. hod Státní svátek
6.S1.-9. hod Státní svátek
2.B1.-9. hod Státní svátek
7.S1.-9. hod Státní svátek
3.B1.-9. hod Státní svátek
8.O1.-9. hod Státní svátek
4.B1.-9. hod Státní svátek
1.I1.-5. hod Státní svátek
1.MS1.-9. hod Státní svátek
1.SM1.-9. hod Státní svátek
1.NS1.-9. hod Státní svátek
1.OK1.-9. hod Státní svátek
2.I1.-9. hod Státní svátek
2.ST1.-9. hod Státní svátek
2.MS1.-9. hod Státní svátek
2.SM0.-6. hod Státní svátek
2.NS0.-6. hod Státní svátek
3.I1.-9. hod Státní svátek
3.ST1.-9. hod Státní svátek
3.MS1.-6. hod Státní svátek
3.SM1.-6. hod Státní svátek
4.I1.-7. hod Státní svátek
4.ST1.-6. hod Státní svátek
4.MS0.-6. hod Státní svátek
2.VE1.-8. hod Státní svátek
3.VE1.-8. hod Státní svátek