Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 18. 4.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kvášová Magdaléna FrJ .. StA .. .. .. JkJ - -
Melenová Lada KpR - - - -
Mračková Marie .. MrS .. .. .. .. >> >> -
Pešek Petr - - - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Roubíček Jan
1 přesun >> Ikt 1.I (Ikt1) na 23.4. 7. hod
Bartáková Yvetta
3 není nad úvazek Mtm 8.O G05 za odpadlou
Čapková Andrea
2 přesun << Ajk 8.O (A2) G01 z 5. hod
5 přesun >> Ajk 8.O (A2) na 2. hod
Flekalová Jana
4 navíc Trh 4.B G05 dozor
6 není nad úvazek Pds 7.S (Pds) G06 za odpadlou
Foller Jiří
1 Suplovací pohotovost G  
Hausdorová Iveta
1 není nad úvazek Zsv 4.B G03 za odpadlou
3 Suplovací pohotovost G  
Jakl Josef
7 Jídelna  
Kopřivová Renata
3 supl. (MlL Přek) Zmp 4.K G16 za odpadlou
5 přesun << Zms 3.B (Zms)+ G04 z 7. hod
7 přesun >> Zms 3.B (Zms)+ na 5. hod
Král Josef
4 navíc Tlv 8.O (Chl) T01 za odpadlou
4 odpadá Tlv 4.B (Chl) zrušeno
5 navíc Tlv 8.O (Chl) T01 za odpadlou
7 odpadá Tlv 8.O (Chl) zrušeno
8 odpadá Tlv 8.O (Chl) zrušeno
Kvášová Magdaléna
9. les., 7. les., 3. - 4. les., 1. les., 6. les., 5. les., 8. les., 2. les.Obecný pedagogický dohled
Mrázková Stanislava
2 Suplovací pohotovost G  
Petr Jakub
1 není nad úvazek Tmc 3.ST P20 za odpadlou
2 není nad úvazek Tmc 3.ST P20 za odpadlou
Sedláčková Irena
5 přesun << Djs 3.B (Djs)+ G10 z 7. hod
7 přesun >> Djs 3.B (Djs)+ na 5. hod
Skalická Eva
6 není nad úvazek Ekn 2.I K07 za odpadlou
před 3., 8. hod dohled Pedagogický dozor 1. p Kož.  
Smejkal Milan
7 přesun >> Ank 4.B (A1) na 15.4. 3. hod
Štefánková Adéla
3 supl. (KvM PedD) Zmp 2.S G10 dozor
Trtíková Lenka
5 přesun << Cjp 4.B (A2) G05 z 7. hod
7 přesun >> Cjp 4.B (A2) na 5. hod
Vaňková Marcela
6 přesun << Djp 5.K G11 z 8. hod
8 přesun >> Djp 5.K na 6. hod
Viktorová Michaela
2 přesun << Ajk 8.O (A1) G05 z 5. hod
5 přesun >> Ajk 8.O (A1) na 2. hod
Volencová Hana
před 5. hod dohled Pedagogický dozor 1. p Kož.  
Vrbková Jaroslava
před 4. hod dohled Zadni trakt gymnázia  
Změny v rozvrzích tříd
2.S
3 Zmp G10 supluje StA (KvM)
5 Ovv odpadá (KvM)
4.K
3 Zmp G16 supluje KpR (MlL)
5.K
6 Djp G11 přesun << VnM z 8. hod
6 Zsv odpadá (KvM)
8 Djp přesun >> na 18.4. 6. hod
6.S
1 Big odpadá (MrM)
7.S
5 Zms Zms G04 přesun << KpR z 7. hod
5 Djs Djs G10 přesun << SdI z 7. hod
7 Zms Zms přesun >> na 18.4. 5. hod
7 Djs Djs přesun >> na 18.4. 5. hod
3.B
5 Zms Zms G04 přesun << KpR z 7. hod
5 Djs Djs G10 přesun << SdI z 7. hod
7 Zms Zms přesun >> na 18.4. 5. hod
7 Djs Djs přesun >> na 18.4. 5. hod
8.O
2 Ajk A1 G05 přesun << VkM z 5. hod
2 Ajk A2 G01 přesun << CpA z 5. hod
2 Big odpadá (KvM)
4 Tlv Chl T01 navíc KrJ
4 Zmp odpadá (KvM)
5 Tlv Chl T01 navíc KrJ
5 Ajk A1 přesun >> na 18.4. 2. hod
5 Ajk A2 přesun >> na 18.4. 2. hod
7 Tlv Chl odpadá (KrJ)
7 Tlv Dív přesun >> na 19.4. 5. hod
8 Tlv Chl odpadá (KrJ)
8 Tlv Dív přesun >> na 19.4. 6. hod
4.B
3 Tlv Dív odpadá (MrM)
4 Trh G05 navíc FlJ
4 Tlv Chl odpadá (KrJ)
4 Tlv Dív odpadá (MrM)
5 Cjp A2 G05 přesun << TtL z 7. hod
7 Ank A1 přesun >> na 15.4. 3. hod
7 Cjp A2 přesun >> na 18.4. 5. hod
1.I
1 Ikt Ikt1 přesun >> na 23.4. 7. hod
5 Tlv Dív odpadá (MrM)
6 Tlv Dív odpadá (MrM)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou